ZNAČKY

DAVINES

Italská značka se sídlem v PARMĚ. Nové sídlo společnosti se nazývá Davines Village. Je to architektonický skvost, který je realizací hodnot krásy, udržitelnosti a pohody, kterými se společnost řídí.

 V Davines věří, že rovnováha krásy a udržitelnosti, kterou nazývají jako "udržitelná krása", může zlepšit naše životy a svět kolem nás.

B Corporation je nový typ společnosti, která nechce být pouze nejlepší na světě, ale nejlepší pro svět! Společnost s touto certifikací splňuje nejvyšší nároky na celkovou sociální a ekologickou výkonnost, transparentnost a odpovědnost.

Eko - balení pro Davines znamená, že kladou důraz na 3 pravidla : použití co nejmenšího množství materiálu, použití recyklovatelných materiálů a optimalizace logistiky a kontroly kvality pro zabránění plýtvání.

REDKEN

Americká značka, kterou v roce 1960 založila mladá herečka Paula Kent, se svým vlastním kadeřníkem a kosmetickým chemikem Jheri Reddingem (REDing a KENt).

Vytvořili společně produkty založené na třech základních principech:

mírně kyselé ph - ph 4,5 - 5,5 jde ruku v ruce s přirozeným ph vlasů a vlasové pokožky.

voda a proteiny - jsou základním stavebním kamenem vlasů a jsou tím, co definuje jejich strukturu a vzhled.

doporučení profesionálů - expertíza kadeřníků v oblasti diagnostiky vlasů a vlasové pokožky je nenahraditelná.

PAUL MITCHELL

Kultovní značka z USA přesvědčuje prvotřídními produkty obsahujícími přírodní látky, přičemž nabízí ještě něco navíc, kadeřnickou exkluzivitu, sociální angažovanost, ochranu zvířat a životního prostředí.

Zelená planeta - v roce 1980 se stali první profesionální kosmetickou společností, která se veřejně postavila proti testování na zvířatech.

Historie - na začátku se potkali dva lidé, kteří měli společný sen o společnosti, která by podporovala úspěch kadeřníků a nabízela luxusní produkty za dostupné ceny.K 18

"Vlasy jako nové, bez ohledu na to, čím si prošly..."

K18 peptide je průlomová molekula, která odstraňuje poškození během 4 minut.

Opravuje narušené keratinové řetězce - molekula K18 znovu propojuje poškozené keratinové řetězce, které tvoří stavební bloky vlasů. Opravuje a obnovuje sílu, hebkost, hladkost a pružnost.KONZULTACE

Více služeb pro Vaši spokojenost.

Novým klientům poskytuji konzultaci, která zahrnuje test elasticity, poradenství a péči o vlasy, doporučení vlasové kosmetiky na míru, přípravu na první návštěvu a také cenu za celkové provedení úkonu v salonu.

Tato služba je důležitá pro mě i pro klientku. Díky všem informacím budeme mít jasnější představu o účesu i barvě.

Tuto službu doporučuji všem novým klientkám, pro dosažení co nejlepších výsledků při následující návštěvě. 

MALIBU C

Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Jejich produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.


Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, CO SE SKRÝVÁ VE VODĚ, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé!


MALIBU C VE VZTAHU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ:

Čím méně vody, energie a dalších přírodních zdrojů využíváme, tím lépe. Jejich mise je snížit dopad jejich chování na životní prostředí. Vytváří produkty, které jsou k životnímu prostředí šetřené, a to nejen během používání, ale také během jejich výzkumu, vývoje a výroby. Pečlivě vybírají obaly, kterou jsou nezávadné - jejich PET balení jsou kompletně recyklovatelné a wellness sáčky navíc představují minimální objem odpadu. Neustále si připomínají důležitost zachování harmonie s místem, kde žijeme.

Důkazem jsou jejich wellness sáčky, které jsou s ohledem na ekologii a životní prostředí vyrobeny bez použití vody, která je tak často nadužívána při výrobě kosmetických přípravků.